OŚRODEK DOMKÓW LETNISKOWYCH „Domki Nad Wdą” z Wi-Fi w BorskU na kaszëbach♥ AKCEPTUJEMY BONY TURYSTYCZNE

  • "LOTNISKO BORSK"

#

"LOTNISKO BORSK" TO POWOJSKOWE LOTNISKO POŁOŻONE W BORSKU. OBECNIE UDOSTĘPNIANE JEST W CELACH REKREACYJNYCH: PILOTOM, LOTNIKOM ORAZ PARALOTNIARZOM [WSPÓŁRZĘDNE LĄDOWISKA BORSK: 53° 57′ 3″ N, 17° 56′ 51″ E] (około 500 m. od "Domki nad Wdą")

.

# #


"ZAPIERAJĄCE DECH W ......." LOTY WIDOKOWE PARALOTNIĄ (W TANDEMIE) NAD BORSKIEM, BORAMI TUCHOLSKIMI I "WDZYDZKIM PARKIEM KRAJOBRAZOWYM"


Na lotnisku Borsk (dzięki firmie "JetStream") istnieje możliwość odbycia szkolenia pilotażu oraz zapierających dech w piersiach lotów widokowych paralotnią (z kursem instruktażowym i elementami akrobatyki). Starszy Pilot Paweł Stolarczuk zabierze Państwa w niezapomniany lot (w tandemie) nad "Wdzydzkim Parkiem Krajobrazowym" oraz uwieczni wszystkie wrażenia kamerą.

Dodatkowe informacje, cennik itp. na miejscu w Recepcji "Domki nad Wdą" lub w bezpośrednim kontakcie z pilotem Pawłem Stolarczukiem (JetStream) w Borsku.


kliknij tutaj: LOTY PARALOTNIĄ NA LOTNISKU BORSK - PILOT PAWEŁ (JetStream)

kliknij tu: REGULAMIN ORAZ CENNIK LOTÓW PARALOTNIĄ W BORSKU (JetStream)

#

JAZDA NA ROLKACH PO PASIE STARTOWYM


Lotnisko Borsk posiada 2 utwardzone asfaltowe pasy startowe o długości 2300 m. i szerokości 30 m. każdy. Jeden z pasów jest udostępniony lotnikom i paralotniarzom zaś drugi czeka na miłośników szybkiej jazdy (na rolkach)


WSZYSTKIM NASZYM GOŚCIOM PROPONUJEMY ZABRANIE ZE SOBĄ ROLEK I WYPRÓBOWANIE JAZDY PO PASIE STARTOWYM

"DOMKI NAD WDĄ" W BORSKU

REZERWACJE I ZAPYTANIA:

Tel.: (+48) 607 712 512

LOKALIZACJA OŚRODKA: